Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Довідники по законодавству України
автор:admin

Компанія "Дінай" була створена 25 грудня 1992 року. Сьогодні це одна з найбільших вітчизняних організацій, що спеціалізуються на інформаційно-правовій підтримці українського бізнесу.
Довідники по законодавству України
1. Діяльність Компанії "Дінай" сконцентрована на наступних напрямах: Виробництво і обслуговування інформаційно-правових систем - комп'ютерних довідників по законодавству:
* Збір і аналітична обробка правової інформації;
* Розробка спеціального програмного забезпечення;
* Розробка спеціальних аналітичних ресурсів;
* Щоденне оновлення баз даних.
2. Консультування користувачів з технічних і інформаційних питань.
Сьогодні з гордістю можемо констатувати, що інформаційно-правові системи від Компанії "Динай", будучи безумовно необхідними в роботі бухгалтера, успішно виконують функцію правової підтримки усього підприємства. Допомагають уникнути прорахунків, вчасно побачити наявні можливості і успішно реалізувати їх бухгалтерам, менеджерам і усім, хто приймає відповідальні рішення.

переглядів: 2663 Коментарі (0) Повна новина

ESET антивірус
автор:admin

Вірусна лабораторія ESET, м. Братислава, Словаччина

Антивірусні рішення ESET відзначені рекордною кількістю нагород всесвітньо відомої тестової лабораторії Virus Bulletin, а також сертифікатів Checkmark,ESET антивірус
виданих авторитетною тестовою лабораторією West Coast Labs. Австрійська тестова лабораторія AV-Comparatives два роки поспіль 2007 та 2008 присуджувала продукту ESET NOD32 Antivirus найвищу нагороду «Найкращий антивірусний продукт». Клієнтами ESET в Україні є великі українські та міжнародні компанії та організації: Міністерство Транспорту та зв’язку, Міністерство фінансів, Львівська залізниця, Одеська залізниця, АТ «УкраНафта», ВАТ «Надра Банк», Інформаційний центр Міністерства юстиції України, ПАТ «МегаБанк», група компаній «Інтерпайп» та ін.

переглядів: 2721 Коментарі (0) Повна новина

Починаєте купляти,буде видно результати...
Microsoft software
автор:admin

Широкий спектр прогнрамного забезпечення від корпорації Microsoft:
Що таке справжнє програмне забезпечення Microsoft?


Справжнє програмне забезпечення Microsoft — це програмне забезпечення, ліцензоване Microsoft, сертифіковане Microsoft як автентичне, та опубліковане і підтримуване Microsoft. Вигоди від використання справжнього ПЗ Windows включають:
Microsoft software
* Більш високу надійність: Використовуючи справжнє програмне забезпечення ви можете користуватися найновішими рисами та удосконаленнями, які дозволяють керувати вашим комп'ютером настільки гладко, наскільки це можливо, зараз і у майбутньому.

* Більш швидкий доступ до оновлень: Використання справжнього програмного забезпечення Microsoft є найкращим шляхом отримання найостанніших оновлень продуктів, удосконалень та підтримки від Microsoft.

* Більш багатий загальний досвід: Нові інновації та пропозиції, створені спеціально для користувачів справжнього програмного забезпечення Microsoft, допомагають вам йти в ногу з найновішими технологіями та постійно розширювати та удосконалювати можливості вашого ПК. Спробуйте спеціальні пропозиції для користувачів справжнього програмного забезпечення Windows, які надаються в рамках програми Windows Genuine Advantage.

переглядів: 2540 Коментарі (0) Повна новина

Ahead Nero 9.0 HD HQ
автор:admin

Nero 9 - це набір програмного забезпечення цифрове мультимедіа і домашній центр розваг наступного покоління, який користується
Ahead Nero 9.0 HD HQ
найбільшою довірою у світі. Його характеризує передова функціональність, завдяки якій насолоджуватися цифровим мультимедіа так просто.Цей простий у використанні, але потужний набір мультимедіа дає вам свободу створювати, прочитувати, копіювати, записувати, редагувати, спільно використовувати і передавати дані в мережі. Що б це не було - музика, відео, фото або дані - насолоджуйтеся ними і використовуйте спільно з рідними і близькими коли завгодно і де завгодно.Ваша цифрова складова життя ще ніколи не була такою вільною, відчутною і веселою, як з простим у використанні командним центром Nero StartSmart.

переглядів: 2745 Коментарі (0) Повна новина

Комп`ютерні комплектуючі
автор:admin

Наша фірма пропонує широкий спектр комп`ютерних комплектуючих та мобільних телефонів, весь товар новий з гарантією:


Жорсткі диски,Флеш пам`ять USB,цифрова флеш пам`ять,монітори,
процесори,материнські плати, мобільні телефони,
Комп`ютерні комплектуючі
оперативна пам`ять,відео карти,кондиціонери,
автотехніка,ББЖ,UPS,принтери,багатофункційні пристрої,
БФП,Катриджі,диски CD/R/RW, DVD/R/RW,Диктофони,дискети,
диктофони,звукові карти,кишені для HDD,HDD,USB HDD,модеми,
мережеві карти,switch, router, RJ45,RJ11, UTP,вита пара,
ADSL,диктофони, MP3 плеєри, клавіатури, колонки,
копіювальні апарати,корпуси,ноутбуки,цифрове відео,
цифрова фототехніка,фотоапарати
Прайс можна скачати перейшовши по посиланні "повна новина"

переглядів: 2924 Коментарі (1) Повна новина

Починаєте купляти,буде видно результати...
Сервісне обслугловування комп`ютерної техніки
автор:admin

Сервісне обслугловування комп`ютерної техніки
Комп`ютери на сьогоднішній день є невідємною частиною будь-якого бізнесу і як би ми цього не хотіли вони (комп`ютери) потребують кваліфікованого сервісного обслуговування.
Ставши невід’ємною частиною життя багатьох людей, комп’ютер як і інша техніка потребує особливого догляду та спеціальних знань при його ремонті. Що ж робити, якщо він почав працювати не коректно? Можна спробувати провести ремонт самостіно, але аматорські спроби самостійного ремонту призводять як правило до ще гірших наслідків, ніж були до цього. Рекомендуємо позбавитися цієї головної болячки і звернутися одразу до нас. Наш майстер швидко вирішить проблеми з «електронним колегою».
Детальніше перейдіть по посиланні "повна новина" ...

переглядів: 2809 Коментарі (0) Повна новина

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru