Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Довідники по законодавству України
автор:admin

Компанія "Дінай" була створена 25 грудня 1992 року. Сьогодні це одна з найбільших вітчизняних організацій, що спеціалізуються на інформаційно-правовій підтримці українського бізнесу.
Довідники по законодавству України
1. Діяльність Компанії "Дінай" сконцентрована на наступних напрямах: Виробництво і обслуговування інформаційно-правових систем - комп'ютерних довідників по законодавству:
* Збір і аналітична обробка правової інформації;
* Розробка спеціального програмного забезпечення;
* Розробка спеціальних аналітичних ресурсів;
* Щоденне оновлення баз даних.
2. Консультування користувачів з технічних і інформаційних питань.
Сьогодні з гордістю можемо констатувати, що інформаційно-правові системи від Компанії "Динай", будучи безумовно необхідними в роботі бухгалтера, успішно виконують функцію правової підтримки усього підприємства. Допомагають уникнути прорахунків, вчасно побачити наявні можливості і успішно реалізувати їх бухгалтерам, менеджерам і усім, хто приймає відповідальні рішення.

переглядів: 2663 Коментарі (0) Повна новина

ESET антивірус
автор:admin

Вірусна лабораторія ESET, м. Братислава, Словаччина

Антивірусні рішення ESET відзначені рекордною кількістю нагород всесвітньо відомої тестової лабораторії Virus Bulletin, а також сертифікатів Checkmark,ESET антивірус
виданих авторитетною тестовою лабораторією West Coast Labs. Австрійська тестова лабораторія AV-Comparatives два роки поспіль 2007 та 2008 присуджувала продукту ESET NOD32 Antivirus найвищу нагороду «Найкращий антивірусний продукт». Клієнтами ESET в Україні є великі українські та міжнародні компанії та організації: Міністерство Транспорту та зв’язку, Міністерство фінансів, Львівська залізниця, Одеська залізниця, АТ «УкраНафта», ВАТ «Надра Банк», Інформаційний центр Міністерства юстиції України, ПАТ «МегаБанк», група компаній «Інтерпайп» та ін.

переглядів: 2721 Коментарі (0) Повна новина

Починаєте купляти,буде видно результати...
Microsoft software
автор:admin

Широкий спектр прогнрамного забезпечення від корпорації Microsoft:
Що таке справжнє програмне забезпечення Microsoft?


Справжнє програмне забезпечення Microsoft — це програмне забезпечення, ліцензоване Microsoft, сертифіковане Microsoft як автентичне, та опубліковане і підтримуване Microsoft. Вигоди від використання справжнього ПЗ Windows включають:
Microsoft software
* Більш високу надійність: Використовуючи справжнє програмне забезпечення ви можете користуватися найновішими рисами та удосконаленнями, які дозволяють керувати вашим комп'ютером настільки гладко, наскільки це можливо, зараз і у майбутньому.

* Більш швидкий доступ до оновлень: Використання справжнього програмного забезпечення Microsoft є найкращим шляхом отримання найостанніших оновлень продуктів, удосконалень та підтримки від Microsoft.

* Більш багатий загальний досвід: Нові інновації та пропозиції, створені спеціально для користувачів справжнього програмного забезпечення Microsoft, допомагають вам йти в ногу з найновішими технологіями та постійно розширювати та удосконалювати можливості вашого ПК. Спробуйте спеціальні пропозиції для користувачів справжнього програмного забезпечення Windows, які надаються в рамках програми Windows Genuine Advantage.

переглядів: 2540 Коментарі (0) Повна новина

Ahead Nero 9.0 HD HQ
автор:admin

Nero 9 - це набір програмного забезпечення цифрове мультимедіа і домашній центр розваг наступного покоління, який користується
Ahead Nero 9.0 HD HQ
найбільшою довірою у світі. Його характеризує передова функціональність, завдяки якій насолоджуватися цифровим мультимедіа так просто.Цей простий у використанні, але потужний набір мультимедіа дає вам свободу створювати, прочитувати, копіювати, записувати, редагувати, спільно використовувати і передавати дані в мережі. Що б це не було - музика, відео, фото або дані - насолоджуйтеся ними і використовуйте спільно з рідними і близькими коли завгодно і де завгодно.Ваша цифрова складова життя ще ніколи не була такою вільною, відчутною і веселою, як з простим у використанні командним центром Nero StartSmart.

переглядів: 2745 Коментарі (0) Повна новина

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru