Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Microsoft software
автор:admin

УМОВИ ТА ПОРЯДОК ВИКОРИСТАННЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
MICROSOFT Скачати тут: umovi_microsoft.pdf [129,9 Kb] (cкачувань: 8)

Основні 10 причин щоб придбати Windows 7
Microsoft software

Windows 7 для того, щоб спростити щоденне виконання завдань, працювати так, як того хочете ви, та втілити в життя кілька нових класних функцій. Хочете прикладів? Ось 10 причин, чому варто перейти на Windows 7.
1.
Отримайте швидший доступ до усіх своїх документів — використовуйте функцію «закріпити» та списки переходу, щоб програми та файли, якими ви користуєтеся найчастіше, завжди були у вас під рукою.
2.
Керувати відкритими вікнами стало набагато легше — змінюйте розмір вікон та впорядковуйте їх, просто перетягнувши вікно до краю екрана.
3.
Швидко знаходьте те, що шукаєте — користуйтеся пошуком у Windows, щоб знайти необхідний файл, програму чи електронне повідомлення за декілька секунд.
4.
Надавайте спільний доступ до файлів та принтерів іншим комп’ютерам — ви можете надавати спільний доступ до файлів, музики, фотографій та навіть принтерів комп’ютерам у вашій домашній мережі.
5.
З Windows Media Center ви отримуєте можливість в одному місці насолоджуватися фотографіями, музикою, переглядати та записувати програми телебачення у прямому ефірі, а також дивитися безкоштовне Інтернет-телебачення.
6.
З легкістю створюйте та передавайте фільми — створюйте чудові фільми і слайд-шоу та розміщуйте їх на YouTube за лічені хвилини.
7.
Підключайтеся до мереж легко — виберіть та підключіться до будь-якої наявної безпроводової мережі, зробивши лише декілька кліків мишею.
8.
Встигайте більше, часу на очікування витрачайте менше — завдяки поліпшеному і швидшому переходу комп’ютера в режим сну та швидшому виходу із нього, ваш комп’ютер швидше реагує, що допомагає вам виконувати більше завдань.
9.
Не забувайте про старі програми — програми, створені для Windows XP, ви можете легко відкривати у Windows 7 в режимі Windows XP Mode.
10.
Ваш комп’ютер краще захищений — ваш комп’ютер, інформація та ваша родина будуть у безпеці.

Читали:2071


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru