Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

ESET антивірус
автор:admin

Про компанію ESET:

Компанія ESET – лідер в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення була заснована в 1992 році. Згідно рейтингу Deloitte's Technology Fast 50, ESET займає третю позицію серед компаній, що динамічно розвиваються на ринку інформаційних технологій. Штаб-квартира, центр розробок, маркетинговий центр та центр управління продажами в регіоні ЕМЕА знаходяться в м. Братислава, Словаччина. Центр управління продажами на американському континенті знаходиться в Сан-Дієго, США, на азіатському континенті – в Сінгапурі. Представництва та партнери компанії є в більш ніж 160 країнах світу.
ESET антивірус
Абревіатура ESEТ створена з чотирьох слів – Essential Security against Evolving Threats, що в перекладі означає «Ефективний захист від загроз, здатних еволюціонувати». Така назва пов’язана з унікальними технологічними особливостями продуктів. Компанія ESET є першим виробником антивірусних рішень з використанням проактивних методів виявлення нових раніше невідомих загроз. Всі продукти ESET розроблені на основі високопродуктивної технології ThreatSense. Дана технологія поєднує різні методи виявлення – активна та пасивна евристика, родовий аналіз та сигнатурний метод. Комбінація цих алгоритмів дозволяє технології ThreatSense успішно виявляти та зупиняти оригінальні версії загроз, а головне їх подальші мутації. Використання даної технології дозволяє ESET із року в рік зберігати статус лідера в галузі розробки антивірусного програмного забезпечення.

Читали:2200


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru