Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

ОКСІБАКТОЦИД порошок ®
автор:Oksanka

ОКСІБАКТОЦИД порошок ®
для лікування і профілактики гнильцевих хвороб бджіл.
ОКСІБАКТОЦИД порошок ®

Форма выпуску:
Порошок жовтого кольору.
Фармакологічна дія:
Активно-діючі речовини,що входять до складу препарату пригнічують розмноження грамм-позитивних і грамм-негативних мікроорганізмів.
Дози і спосіб застосування:
Застосовують весною до початку масового медозбору або влітку після відкачування товарного меду. Перед лікуванням хворі сім'ї переганяють в чисті продезинфіковані вулики, проводять заміну маток на здорових плодових.
Ранньою весною препарат згодовують бджолам з канді або цукровим сиропом, в теплий час бджіл обприскують лікувальним розчином безпосередньо по соторамкам, з розрахунку 0,5 г оксібактоциду на одну бджолосім’ю силою 8-10 вуличок.
Лікувальне канді - препарат додають до медово-цукрового тіста (канді) з розрахунку 5 г препарату на 5 кг канді і згодовують бджолам по 0,5 кг на сім'ю бджіл.
Лікувальний сироп - для його приготування додають 5 г препарату в 50 мл теплої води, а потім змішують з 10 л цукрового сиропу (1:1) і згодовують бджолам в чистих годівницях з розрахунку 100 мл на 1 рамку з бджолами.
Лікувальний розчин - для його приготування 5 г препарату розчиняють спочатку в невеликій кількості теплої води, а потім додають до 1,5 л теплого цукрового сиропу (1:5) і рівномірно обприскують соторамки з бджолами з розрахунку 10 - 15 мл на 1 рамку. Обприскування соторамок виробляють ретельно з обох боків (зони розміщення ураженого розплоду змочують з особливою ретельністю). Лікувальні обробки повторюють через 6-7 днів до зникнення клінічних ознак захворювання.
Одночасно з лікуванням сімей проводять дезинфекцію вуликів, стільників і робочого інвентаря згідно інструкції по дезинфекції на пасіках. Підмор і вуликове сміття спалюють.
Особливі вказівки:
Відкривати упаковку слід тільки на пасіці перед обробкою бджіл. Мед, зібраний обробленими сім'ями, використовують в їжу на загальних підставах.
Упаковка:
Герметично закриті пакети з фольги по 5 гр.
Умови зберігання:
В упаковці підприємства - виробника в сухому, захищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 до + 25С
Термін придатності:
3 роки з дня виготовлення.

Читали:4191


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru