Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Інтертрим-480 Орал
автор:Oksanka

Інтертрим-480 Орал

Опис:
Суспензiя бiлого кольору.
Склад:
1 мл препарату містить діючі речовини:
триметоприм - 80 мг
сульфадіазин натрію – 400 мг.
Інші інгредієнти: спирт бензиловий, дистильована вода.
Фармацевтична (лікарська) форма:
суспензія для орального застосування.
Фармакологічна дія:
Сульфадіазин – сульфаніламідний препарат з дією середньої тривалості. Повільно всмоктується з шлунково-кишкового тракту, мало зв’язується з білками крові та повільно виводиться з організму. Максимальна концентрація в крові досягається через 4 – 6 годин після введення. Здатний знешкоджувати ендотоксини в організмі. Проявляє проти алергічну та протизапальну дію.
Триметоприм – синтетичний антимікробний препарат. Фармакодинаміка та фармакокінетика схожі до сульфаніламідів довготривалої дії. Стійкий до кислого середовища, швидко всмоктується при застосуванні всередину та проникає у всі тканини організму. Максимальна концентрація в крові досягається через 1 – 3 години і зберігається протягом 7 годин. Високі концентрації відмічаються в легенях та нирках. Виводиться в основному з сечею.
Комбінація цих речовин проявляє вираженішу бактеріостатичну та бактеріоцидну дію на патогенну мікрофлору, ніж кожна з сполук окремо.
Застосування:
Лікування телят, ягнят, козенят, свиней та свійської птиці (кури-бройлери) при захворюваннях травного каналу, органів дихання та сечовивідних шляхів, які спричинені мікроорганізмами, чутливими до сульфадіазину та триметоприму. Високочутливими до препарату вважаються E.coli, Klebsiella, Enterobacter, Proteus, Citrobacter, Salmonella spp., Haemophilus spp., Vibriocholerae, Listeria, Pneumocystiscarinii, Pasteurella spp., Stahylococcus spp., Streptococcus spp. Бактеріальна резистентність розвивається дуже повільно. Перед застосуванням рекомендовано перевірити чутливість штамів збудників до препарату.
Дозування:
З питною водою у дозi:
телята, ягнята, козенята - 2,5 мл препарату на 100 кг маси тіла двічі на добу протягом 4 - 7 діб.;
свині -1 л препарату на 1500 л питної води або 1 мл на 10 – 14 кг.ж.м. (вагою до 50кг) і на 16 – 22 кг (вагою більше 50кг) щодобово протягом 4-7 діб.
птиця (кури-бройлери) – 1 л препарату на 1500-2500 л питної води або 0,5мл на 10 кг ж.м. щодобово протягом 3-5 днів.
Перед використанням ретельно струшують флакон з препаратом. Після розчинення препарат необхідно використати протягом 24 годин.
Протипоказання:
Не застосовують з препаратами, які легко відщеплюють сірку (глауберова сіль і ін.), аміноглікозидами (гентаміцин, неоміцин), міорелаксантами, анестетиками.
Не призначають тваринам з підвищеною чутливістю до триметоприму та сульфадіазину, порушенням функції нирок та печінки, а також при дискразії крові.
Не застосовують курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Застереження:
Забій тварин та птиці на м`ясо дозволяється через 8 (телята, ягнята, свині, козенята) та 5 (птиця) діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м'ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску:
Пластиковi флакони по 1000 мл.
Зберігання:
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі вiд 150 С до 250 С.
Термін придатності:
3 роки. Після розчинення препарат необхідно використати протягом 24 годин.

 

Ветпрепарати ціна: Договірна

Ветеринарні препарати ціна: Договірна

 

 

 

 

 

У нас ви можете купити ветпрепарати оптом та в роздріб. Робимо доставку у всі регіони України. Купити ветпрепарати Вінниця. Купить ветпрепараты Днепропетровск. Купить ветпрепараты Донецк. Купити ветпрепарати Житомир. Купить ветпрепараты ЗапорожьеКупити ветпрепарати Івано-Франківськ. Купить ветпрепараты Кировоград. Купить ветпрепараты Луганск. Купити ветпрепарати Львів. Купить ветпрепараты НиколаевКупить ветпрепараты Одесса. Купити ветпрепарати Полтава. Купити ветпрепарати Рівне. Купить ветпрепараты СуммыКупити ветпрепарати Тернопіль. Купити премікси Ужгород. Купить ветпрепараты Харьков. Купить ветпрепараты Херсон. Купити премікси Хмельницький. Купить ветпрепараты ЧеркассыКупить ветпрепараты  Чернигов. Купити ветпрепарати Чернівці. 


Читали:4402


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru