Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Інтертрим
автор:Oksanka

Інтертрим

Опис:
Прозорий безколірний розчин
Склад:
1 мл препарату містить діючі речовини:
триметоприм - 40 мг
сульфаметоксазол – 200 мг.
Інші інгредієнти: спирт бензиловий, пропілен гліколь, натрій гідроксид, вода для ін’єкцій.
Фармацевтична (лікарська) форма:
Розчин для ін’єкцій.
Фармакологічна дія:
Інтертрим - комбінований хіміотерапевтичний препарат з широким антимікробним спектром дії. Діючими речовинами препарату є сульфаметоксазол та триметоприм, які у поєднанні виявляють синергідний ефект, у результаті чого активність препарату значно вища, ніж активність окремо взятих компонентів.
Сульфаметоксазол – сульфаніламідний препарат з дією середньої тривалості. Максимальна концентрація в крові досягається через 1 – 2 години після введення, її терапевтичний рівень зберігається протягом 10 – 12 годин. Здатний знешкоджувати ендотоксини в організмі. Проявляє проти алергічну та протизапальну дію.
Триметоприм – синтетичний антимікробний препарат. Фармакодинаміка та фармакокінетика схожі до сульфаніламідів довготривалої дії. Швидко всмоктується при внутрім’язовому введенні та проникає у всі тканини організму. Максимальна концентрація в крові досягається через 30 – 40 хвилин і зберігається протягом 7 годин. Високі концентрації відмічаються в легенях та нирках. Виводиться в основному з сечею.
Показання:
Лікування великої рогатої худоби, телят, овець, кіз та свиней при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, органів дихання та сечовивідних шляхів, які спричинені мікроорганізмами чутливими до триметоприму та сульфаметоксазолу: E.coli, Klebsiella, Enterobacter, Proteus, Citrobacter, Salmonella spp., Haemophilus spp., Vibriocholerae, Listeria, Pneumocystiscarinii, Pasteurella spp., Stahylococcus spp., Streptococcus spp. Високоефективний при лікуванні дизентерії поросят, викликаної Borelia hiodysenteria.
Протипоказання:
Не застосовують з препаратами, які легко відщеплюють сірку (глауберова сіль і ін.), аміноглікозидами (гентаміцин, неоміцин), міорелаксантами, анестетиками.
Не призначають тваринам з підвищеною чутливістю до триметоприму та сульфадіазину, порушенням функції нирок та печінки, а також при дискразії крові.
Дозування:
Препарат вводять внутрім’язово, двічі на добу з інтервалом 12годин, протягом 3 – 5 днів. ВРХ і свиноматки – 1 мл на 20кг ж.м., ДРХ, телята, поросята - 1мл на 10кг ж.м.
Період виведення (каренція):
Забій тварин на м`ясо та споживання молока в їжу людям дозволяється відповідно через 12 та 4 днів після останнього застосування препарату. До зазначеного терміну м’ясо та молоко згодовують непродуктивним тваринам або утилізують (залежно від висновку ветлікаря).
Термін придатності :
2 роки. Після першого відбору з флакону, препарат необхідно використати протягом 14 днів, при умові зберігання в темному місці при температурі від +2 до +8С.
Умови зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +15 С до +25 С.
Форма випуску:
Флакони із скла закриті гумовим корком під алюмінієву обкатку по 100 мл.

 

Ветпрепарати ціна: Договірна

Ветеринарні препарати ціна: Договірна

 

 

 

 

 

У нас ви можете купити ветпрепарати оптом та в роздріб. Робимо доставку у всі регіони України. Купити ветпрепарати Вінниця. Купить ветпрепараты Днепропетровск. Купить ветпрепараты Донецк. Купити ветпрепарати Житомир. Купить ветпрепараты ЗапорожьеКупити ветпрепарати Івано-Франківськ. Купить ветпрепараты Кировоград. Купить ветпрепараты Луганск. Купити ветпрепарати Львів. Купить ветпрепараты НиколаевКупить ветпрепараты Одесса. Купити ветпрепарати Полтава. Купити ветпрепарати Рівне. Купить ветпрепараты СуммыКупити ветпрепарати Тернопіль. Купити премікси Ужгород. Купить ветпрепараты Харьков. Купить ветпрепараты Херсон. Купити премікси Хмельницький. Купить ветпрепараты ЧеркассыКупить ветпрепараты  Чернигов. Купити ветпрепарати Чернівці. 


Читали:3270


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru