Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Хронологія останніх спалахів африканської чуми свиней на території Росії.
автор:Volodya

Хронологія останніх спалахів африканської чуми свиней на території Росії.

16 лютого 2010 р. - На одній з приватних свиноферм Крилівского району Краснодарського краю почався падіж свиней, аналіз патологічного матеріалу, взятого від загиблих тварин, показав наявність вірусу африканської чуми свиней.
У Краснодарський край для надання допомоги в організації необхідних заходів відряджаються співробітники підвідомчого Россельхознадзору Федерального центру охорони здоров'я тварин (ФДМ ВНІІЗТ).
Усі свині, що знаходилося у вогнищі захворювання, вбиті безкровним методом і спалені. Прийнято рішення про знищення м'ясної сировини і продуктів забою свиней на бійні, що отримувала свиней з постраждалої ферми.
На район накладений карантин, затверджений план заходів щодо ліквідації вогнища захворювання, прийняті заходи по недопущенню подальшого поширення інфекції.
18 січня 2010 р. - В особистому підсобному господарстві одного з жителів села Комарово Моздокского району Республіки Північна Осетія - Аланія, виявлено захворювання свиней африканською чумою свиней. Три свині, що знаходились на подвір'я і 96 свиней в загрозливій зоні, знищено, на територію села накладений карантин.
10 грудня 2009 р. - Дослідження патологічного матеріалу, взятого з кабанів, загиблих в урочищі Широке Краснодарського краю на території ФДМ "Сочинський загальнореспубліканський державний заповідник", виявило вірус африканської чуми свиней.
Ведеться відстріл кабанів, в особистих підсобних господарствах населення, що проживає на території заповідника, вбито 249 свиней.
2 грудня 2009 р. на засіданні Міжвідомчої комісії під головуванням міністра сільського господарства РФ Олени Скринник, що відбулося в Національному центрі управління в кризових ситуаціях МНС розглянута ситуація з виконанням комплексу державних заходів по боротьбі з поширенням африканської чуми свиней на території Росії.
Ситуація залишається дуже серйозною - спалахи захворювання у домашніх свиней виявлені на території 7 суб'єктів Російської федерації, серед кабанів - на території 6 суб'єктів. Відмічено, що ситуація прогресивно погіршується - якщо в першому півріччі 2009 року виявлено 8 неблагополучних пунктів, то в другому - вже 29. Найбільш складне становище склалося в Ростовській області - там виявлено 23 неблагополучні пункти і сім інфікованих об'єктів. У кабанів інфекція присутня на усьому Північному Кавказі, у домашніх свиней - у всьому Південному федеральному окрузі за винятком Волгоградської області.
На засіданні обговорений комплекс заходів з протидії подальшому поширенню африканської чуми свиней на території Російської федерації. При цьому відмічена серйозність ситуації, що склалася, - стаціонарно неблагополучною по африканській чумі свиней може стати уся територія Південного федерального округу. В цьому випадку дуже велика вірогідність занесення інфекції у Воронежську, Липецьку, Білгородську, Саратовську і Московську області, Мордовію і Татарстан.


За матеріалами Федеральної служби по ветеринарному і фітосанітарному нагляду РФ (Россельхознадзор).

Читали:2335


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru