Логін
Пароль
 
 
 
Навігація
 

Погода в Ровно

Курс долара


Кращий з ветеринарних
Непоганий сайт
Влаштовує ... але ...
Зустрічав краще
Зовсім не сподобався


Головна Продукція Статті Оголошення Веселі свинки :) Контакти
Пошук по сайту :

Починаєте купляти,буде видно результати...

Жаб΄ячі ферми на кордоні з Україною.
автор:Volodya

Жаб΄ячі ферми на кордоні з Україною.
Жаб΄ячі ферми на кордоні з Україною.

У Білоруській академії наук хочуть пробудити інтерес місцевих підприємств до промислового розведення їстівних жаб. Завсектором моніторингу і кадастру тваринного світу Науково-практичного центру по біоресурсах Національної академії наук Білорусі Руслан Новицкий стверджує, що Білорусь має великий запас делікатесного продукту - м'яса жаби. Отже країна може розраховувати на значні валютні надходження від експорту м΄яса жаб у разі освоєння промислового розведення цих земноводних.
Р. Новицкий підкреслює, що в його країні водиться три види зелених жаб : озерна Rana ridibunda ( на фото), ставкова R.lessonae і їстівна R.esculenta. І, між іншим, усі ці види є їстівними і з успіхом застосовуються в кулінарії багатьох країн. Під свою заяву він підвів і невелику економічну базу. На думку ученого, витрати на створення індустрії по розведенню і переробці жаб будуть порівняно невеликими.
"Жаб в промислових масштабах можна вирощувати разом з рибою в ставках. При цьому ніяких додаткових витрат рибгоспи нести не будуть", - упевнений він. Р. Новицкий вже вибрав і вид земноводних, яких найвигідніше розводити в державних інтересах, - це звичайна озерна жаба.
"Ці земноводні можуть досягати 20-сантиметрової довжини при вазі в 1,5 кг. Хоча особини такої величини в Білорусі не зустрічаються, але 15-сантиметрові товарні жаби з напівкілограмовою вагою не рідкість", - відмітив Р. Новицкий.
Як розповів Р. Новицкий, найбільш пристосовані для попутного розведення озерної або їстівної жаби рибні господарства, розташовані в південних районах Білорусі, зокрема, в Брестській області.
"У тому кліматі жаби швидко набирають товарну масу", - відмітив він. Отже на кордоні з Польщею скоро можуть з'явитися милі такі земноводні вагою по півтори кіло.
Пан Новицкий вже прямо зараз готовий утілювати свої грандіозні ідеї по розведенню їстівних жаб в життя. Науково-практичний центр по біоресурсах "готовий взятися за розробку алгоритму промислового виробництва озерної жаби на основі іноземного досвіду і власних напрацювань", заявив він. Проте, "вітчизняні підприємства не квапляться доки укладати з нами договори на розробку методик, рекомендацій і необхідної документації для розведення жаби.


По матеріалах http://www.charter 97.org

Читали:4629


Інші новини по темі:

Додавання коментаря
 
Введіть два слова, показаних на зображенні: 
 

 
   
 

тел/факс: (0362)64-44-84 моб:(067)340-10-40

   ICQ : 332-537-669

E-mail:vet@premiks.com.ua

Усі права захищені © 2010-2016
Розробник edt.in.ua
 
 

 
  каталог сайтів Електронний Бізнес-каталог Spravka.ua Український портАл Рівненщина: регіональний інформаційний портал Цены на компьютеры. Объявления Украины и России. PR-CY.ru